Splata

Твори или умри

Splata

5 SONGS • 13 MINUTES • DEC 10 2022

1
Звонок
01:06
2
Рпк
E
02:38
3
Аморально
E
03:20
4
Псих
E
03:12
5
Тату (feat. F.u.lnekrom.o.r.e.i )
E
02:59
℗© 2022 Splata