3Czytanie (Poniedziałek [Live])
Marcin Bornus-Szczyciński
4Psalm (Poniedziałek [Live])
5Alleluja jamneńskie (Poniedziałek [Live])
Rafał Maciejewski & Urszula Rogala
6Chrystus zmartwychwstan jest (Poniedziałek [Live])
Chór Warsztatów Muzyki Niezwykłej wraz z prowadzącymi
7Marya Magdalena (Poniedziałek [Live])
8Introit: Cognovi (Wtorek [Live])
Marcin Bornus-Szczyciński & Robert Pożarski
9Communio: Dilexisti (Wtorek [Live])
Marcin Bornus-Szczyciński & Robert Pożarski
10Skosztujcie i zobaczcie (Wtorek [Live])
Schola Warsztatów Muzyki Niezwykłej wraz z prowadzącymi
11Boże, w dobroci (Wtorek [Live])
12Introit: Dilexisti (Środa [Live])
Marcin Bornus-Szczyciński & Robert Pożarski
13Prefacja i Sanctus (Środa [Live])
Łukasz Miśko OP, Gailestingumo Šventovės Ansamblis & Prowadzący Warsztaty Muzyki Niezwykłej
14Gailestingumo Šventovės Ansamblis & Chór początkujący Warsztatów Muzyki Niezwykłej
15Introit: Iesus vocavit (Czwartek [Live])
Marcin Bornus-Szczyciński & Robert Pożarski
1617Idźcie na cały świat (Czwartek [Live])
Chór Warsztatów Muzyki Niezwykłej wraz z prowadzącymi
18Kyrie: Missa spei (Piątek [Live])
Chór Warsztatów Muzyki Niezwykłej wraz z prowadzącymi
19Marcin Bornus-Szczyciński
2021Communio: Ierusalem surge (Piątek [Live])
Marcin Bornus-Szczyciński & Robert Pożarski
22Panie, nie jestem godzien (Piątek [Live])
Chór Warsztatów Muzyki Niezwykłej wraz z prowadzącymi
23Na wieki będę wyśpiewywał (Piątek [Live])
Chór Warsztatów Muzyki Niezwykłej wraz z prowadzącymi & Rafał Maciejewski
24Ja sobie wybrałem za obronę (Piątek [Live])
25Introit: Salve (Sobota [Live])
Marcin Bornus-Szczyciński, Robert Pożarski & Jean-Étienne Langianni
26Kyrie: Sancti Hyacinthi (Sobota [Live])
2728Communio: Gloriosa (Sobota [Live])
Marcin Bornus-Szczyciński & Robert Pożarski
29Gloria Tibi Domine (Sobota [Live])
Chór Warsztatów Muzyki Niezwykłej wraz z prowadzącymi
30Introit: Deus (Niedziela [Live])
Marcin Bornus-Szczyciński & Robert Pożarski
31Czytanie (Niedziela [Live])
32Communio: Petite (Niedziela [Live])
Marcin Bornus-Szczyciński & Robert Pożarski
33Alleluja (Prezentacja warsztatów [Live])
Grupa chorałowa Warsztatów Muzyki Niezwykłej, Marcin Bornus-Szczyciński & Robert Pożarski
34Zawitaj Ranna Jutrzenko (Prezentacja warsztatów [Live])
Grupa śpiewu ludowego Warsztatów Muzyki Niezwykłej & Paweł Grochocki
35Przy onej dolinie (Prezentacja warsztatów [Live])
Grupa śpiewu ludowego Warsztatów Muzyki Niezwykłej & Paweł Grochocki
36Gloria in excelsis Deo (Prezentacja warsztatów [Live])
Grupa śpiewu korsykańskiego Warsztatów Muzyki Niezwykłej & Jean-Étienne Langianni
37Agnus Dei (Prezentacja warsztatów [Live])
Chór zaawansowany Warsztatów Muzyki Niezwykłej & Elżbieta Wtorkowska
38Bogurodzica (Prezentacja warsztatów [Live])
Chór Warsztatów Muzyki Niezwykłej wraz z prowadzącymi
39Paraklisis do Bogurodzicy (Bonus [Live])
Grupa śpiewu bizantyjskiego Warsztatów Muzyki Niezwykłej, Andrij Szkrabiuk & Wojciech Sznyk OP
40Pulse Ensamble, Gailestingumo Šventovės Ansamblis, Jan Kiernicki & Wojciech Sznyk OP
41Pulse Ensamble, Gailestingumo Šventovės Ansamblis, Jan Kiernicki & Wojciech Sznyk OP
42Pulse Ensamble, Gailestingumo Šventovės Ansamblis, Jan Kiernicki & Wojciech Sznyk OP
43Benedicamus Domino (Bonus [Live])
Pulse Ensamble, Gailestingumo Šventovės Ansamblis, Jan Kiernicki & Wojciech Sznyk OP
44Ewangelia (Poniedziałek [Live])
45Homilia (Poniedziałek [Live])
46Ewangelia (Wtorek [Live])
474849Ewangelia (Czwartek [Live])
50Homilia (Czwartek [Live])
51Ewangelia (Piątek [Live])
5253Ewangelia (Sobota [Live])
5455Ewangelia (Niedziela [Live])
56Homilia (Niedziela [Live])
57Katecheza, Pt. 1 (Poniedziałek [Live])
58Katecheza, Pt. 2 (Wtorek [Live])
59Katecheza, Pt. 3 (Środa [Live])
60Katecheza, Pt. 4 (Czwartek [Live])
61Katecheza, Pt. 5 (Piątek [Live])
62Katecheza, Pt. 6 (Sobota [Live])
℗ Fundacja Dominikański Ośrodek Liturgiczny © Joanna Grabarska