album

Deputeti

6 songs (28 minutes) Released on 14 October 2018
1
Tradhtia
4:16
2
Deputeti
4:41
3
Adami & Eva
5:55
4
Njeri I Vdekur Qe Ecen
4:24
5
Ushtari Dhe Barjioneta
4:14
6
Ja Ke Fut Kot
4:45