Various artists
Album

Yjet e folklorit

Various artists

13 SONGS • 51 MINUTES • JUL 20 2017

1
Patriotike
Afrim Dhe Nusret Muqiqi
03:49
2
Qorr Ilazi
Luljeta Krasniqi
02:47
3
Moj Kosove
Enver Batllava dhe Riza Selimi
03:19
4
Oj nene
Elmiradi dhe Ilazi
03:28
5
O moj Shqypni
Xhavit Vitia
07:21
6
Conu djemt e ri
Afrim Dhe Nusret Muqiqi
03:40
7
Djemt e ri
Hysi
02:55
8
Kenge per Llapin
Sabit Bilalli
02:53
9
Po na thrret Kosova
Ise dhe Bashkim Maqestena
04:18
10
Skenderbeu
Pro Band
03:39
11
Bac Hashimi
Hashim dhe Armedi Shala
04:29
12
Rrete e zeza
Sefë Duraj
04:25
13
Krisen topat
Meti Maloku
04:01
℗ Produksioni Jehona © OnlineMusic

0:00