Edi Furra & Dhe Orkestri Liriket
Album

Vetëm Hare (Live)

Edi Furra & Dhe Orkestri Liriket

5 SONGS • 58 MINUTES • JAN 31 2017

1
Oj Lulije U Bone E Jona (Live)
20:48
2
Per Djemt E Ri (Live)
14:47
3
Hiq Marakun Spo Ma Din (Live)
07:18
4
Gotat Nje Nga Nje (Live)
11:54
5
Gurbetqari (Live)
03:30
℗© Eurolindi

0:00